Lima QR Dijital Restoran Menüsü

Doğayla dost, temas zorunluluğu olmayan, sürekli güncel ve düşük maliyetli bu sistemi gelin yakından tanıyalım.

dijital restoran menüsü

Lima QR yeni nesil diital restoran sistemi sıradan menülere nazaran daha kolay kullanım ve düşük maliyet sunmaktadır. Düşük maliyetlerin yanı sıra sürekli güncel olması ve görseller ile donatılması restoranınızın yiyecek, içeceklerinin daha da göze hitap etmesine vesle olmaktadır.

Başımızın belası covid-19 illetinden dolayı hepimizin nesnelere temas etmek istemediği de büyük bir gerçek iken herkesin dokunduğu standart menüleri kullanmak virüs yuvası diyebiliriz. Ha kağıt paraya dokunmuşsunuz ha restoran menüsüne. Bir de o eller ile yemek yiyeceksiniz fakat bu konuya değinmeyeceğim :) Lima QR dijital menüleri müşterilerinizin kolaylıkla seçim yapmasını, görselleri incelemesini ve kolayca miktara, gramaja göre sipariş verebilmesini sağlar. Tek yapmaları gereken masanıza koyduğunuz karekodları telefonlarına okutmak!

Sadece bu kadar mı? Asla. Sadece masanın üzerine karekod koymak zorunda değilsiniz. Karekodunuzu sosyal medyada da paylaşabilirsiniz. Bu sayede müşterileriniz işletmenize gelmeden uzaktan da menülerinizi inceleyip karar verebilirler. Menünün yanında magnet tasarımlarımızı da kullanarak sizlere daha kolay ulaşabilmelerini sağlayabilirsiniz. Örnek verecek olursak paket servis götürülen müşterilerine bir tane magnet bırakabilirsiniz. Bir sonraki siparişlerinde karekodu okutup dijital menünüzü inceleyip oradan sipariş vereceklerine emin olabilirsiniz

Lima menü sistemi sadece menü üzerine değil, işletmenizin konumunu, sosyal medya adreslerinizi, telefon numarası bilgilerinizi de barındırmaktadır. Karekodu okutan müşterileriniz size ait olan sayfaya girip sayfadaki tüm bilgilere erişebilecekler.
Bitti mi? Hayır bitmedi. Müşterileriniz menünüzü paylaşma seçeneğini kullanarak sosyal medya, mail, sms gibi yerlerde de paylaşabileceklar.
Yol tarifi alma özelliği ile de sokak sokak işletmenizi aramak zorunda kalmayaklar, kolay bir şekilde işletmenize ulaşabilecekler.
Siparişlerini sadece whatsapp üzerinden değil, Telefonla da yapabilecekler.

Sadece restoranlar için değil, otel, pansiyon gibi işletmelerinizde de kullanabilir, işlerinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz.

İncelemek için sizi şöyle alalım : Ziyaret Et