Gizlilik Politikası

Son Güncelleme: 09.05.2021 12:12


Verilerin İşlenmesi

Owl Tasarım, sunmuş olduğu hizmetlerin ve servislerin daha efektif kullanılabilmesi amacıyla birçok 3. Parti kurum ve kuruluşlarla (google, yandex gibi) çeşitli şekillerde işbirliği yapabilir. Bu işbirliği; reklam, sponsorluk, izinli pazarlama, veri paylaşımı ve yasal diğer ticari yöntemlerle olabilir. Owl Tasarım, iletişim faaliyetlerinde, kanunların öngördüğü şekilde izinli iletişim / pazarlama yapacağını, kullanıcının sistemden ücretsiz ve kolayca çıkabilmesini sağlayacak araçlar sunmayı beyan ve taahhüt eder.

Herhangi bir ödemede hesap bilgileri, kredi kartı bilgileri, iban ve hesap numarası gibi bilgileri hiçbir şekilde hiçbir yer ile paylaşılmayacaktır. Sitemiz SSL sertifikalarıyla korunmaktadır.

Owl Tasarım hizmet ve içerikleri barındıran kişi olarak ve güvenlik amacı ile log kaydı tutmaktadır. Bu log(trafik verisi) işlemi 5651 sayılı kanunda belirtilmiş olup tamamen yasaldır. Bu veriler 6 ay - 2 Yıl arasında depolanmaktadır.

Owl Tasarım, Google, yandex hizmetleri kullanıp kullanıcıların kullandığı cihaz, tarayıcı bilgileri, işletim sistemi bilgileri, ziyaret ettikleri sayfalar, kullandıkları diller, ülkeleri vs gibi bilgilere erişebilir. Bu bilgiler google, yandex gibi firmaların kendi sistemlerinde tutulmaktadır. Amaç hedef kitle analizi olmakla birlikte hiçbir yer ile paylaşılmamaktadır. Websitemize giren tüm kullancılar bu çerez politikalarımızı kabul etmiş sayılır.


Hukuksal Süreçler ve Sözleşmenin Feshi Hakkında

Owl Tasarım Web ve Grafik Hizmetleri verdikleri hizmetlerde kullanıcıların nasıl içerik paylaşacaklarını, sitelerini ne gibi amaçla kullanacağı konusunda bilgili değildir. Hukuka aykırı bir durum söz konusu olduğunda resmi kurumların yazılı talimat ve kararına istinaden hizmet alan kullanıcının ip adresleri, kişisel bilgileri bu kurumlarla paylaşılabilir. Owl tasarım, sitelerdeki içerikleri denetlemez. Kullanıcılar sitelerinde paylaştığı, yayınladığı içeriklerden sorumludur, Owl tasarım hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Owl Tasarım, hukuka aykırı içerik paylaşan, yayınlayan veya aktivite yapan siteleri tespit ettiğinde veya haklarında şikayet aldığında sitenin yayın hayatına son verir. Ücret iadesi yapılmaz. Bir daha hizmet verilmez.

Olası bir hukuki süreçte davalar Amasya Adliyesi Mahkemeleri tarafından yürütülecektir.