Modern Tasarım

Grafik tasarımlarımız çağımıza uygun şekilde dizayn edilmektedir. Logo tasarımı, broşür tasarımı, menü tasarımı, kartvizit tasarımı, sosyal medya gönderi tasarımı vs işlerinizi modern bir şekilde tasarlayabiliriz.

Muhteşem Görünüm

Owl tasarımın hazırladığı broşür, kartvizit, logo, afiş, sosyal medya gönderi tasarımları ve menüler muhteşem görünüme sahip olmakla birlikte yüksek çözünürlüklü olarak tasarlanmaktadır. Hazırladığımız logolar, afişler, broşürler, kartvizitler baskıya hazır şekilde sizlere teslim edilmektedir.

Size Özel Tasarım

Hazırlayacağımız broşür, logo, afiş, kartvizit, amblem, poster gibi tasarımlar sizlerin istediği şekilde, renkte, biçimde ve boyutta olmaktadır. Owl tasarım olarak sizlere grafik tasarım hizmeti vermek için sabırsızlanıyoruz.

Muhteşem tasarımlar ancak muhteşem bir tasarımcının elinden çıkar. Evet OWL TASARIM hizmetinizde :)
owl tasarım broşür tasarımı

Broşür Tasarımı

Firmanız ve sizin için tanıtım broşürleri, market broşürleri, ürün broşürleri ve benzeri broşürleri tasarlayabiliriz.

Logo Tasarımı

Owl tasarım olarak firmanız, markanız ve sizin için logo tasarlayabiliriz. Logo tasarımlarınız da diğer hizmetlerimiz gibi size özel tasarlamaktadır. Dernek, belediye, kurum, firma, tabela, duvar vs için logo tasarımlarınızı zevkle tasarlayabiliriz.

owl tasarım logo tasarımı
sosyal medya gönderileri

Sosya Medya Gönderisi Tasarımı

Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, youtube vs sosyal medya ortamları için gönderi, profil fotoğrafı tasarımları yapabiliriz. 29 ekim, 23 nisan 19 mayıs, 30 ağustos, 1 mayıs, kadınlar günü, kandil gönderileri, resimli mesajlar, doğum günü, önemli gün kutlamaları vb gönderilerinizi severek yapabiliriz.

Grafikere, Grafik Tasarıma mı İhtiyacınız Var?

Daha fazla vakit geçirmeden hemen bizimle iletişime geçerek uygun fiyatlı logo tasarım, afiş tasarım, broşür tasarım, menü tasarım hizmelerimizden yararlanabilirsiniz.

İletişime Geç